Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Zabłotnia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki(Zabłotnia + 7 km)

449 900 zł35 m² 12 854,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. To dwustronne mieszkanie z balkonem znajduje się na 2 bloku piętrze przy ul. Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie posiada księgę wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Piastów(Zabłotnia + 20 km)

1 128 564 zł97,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bairda

Bairda,Grodzisk Mazowiecki(Zabłotnia + 7 km)

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 140 m2, zlokalizowane w sercu Grodziska Mazowieckiego przy ul. Bairda. Ta dwupoziomowa nieruchomość oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,20 m² 11 493,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Grodzisk Mazowiecki(Zabłotnia + 7 km)

348 000 zł27 m² 12 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka W sercu grodziska 2 min do pkp! ul. Kościuszki Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Wschód,Żyrardów(Zabłotnia + 13 km)

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Victoria,Sochaczew(Zabłotnia + 25 km)

470 000 zł69,23 m² 6 788,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,23 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy Alei 600-lecia w Sochaczewie (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia